توافق ایران بیانیه فوتبال پیراهن استقلال

توافق: ایران بیانیه فوتبال پیراهن استقلال استقلال خداحافظی آرش برهانی

گت بلاگز اخبار حوادث زن سرطانی در دام راننده شیطان‌ صفت

پرونده آزار و اذیت زن مبتلا به سرطان به وسیله راننده شیطان‌ صفت، بعد از رد حکم حبس متهم در دیوان عالی کشور، جهت دومین بار در دادگاه مورد پیگیری قرار گرفت.

زن سرطانی در دام راننده شیطان صفت

عبارات مهم : ماشین

پرونده آزار و اذیت زن مبتلا به سرطان به وسیله راننده شیطان صفت، بعد از رد حکم حبس متهم در دیوان عالی کشور، جهت دومین بار در دادگاه مورد پیگیری قرار گرفت.

به گزارش جام جم، آبان 94 زنی 28 ساله با مراجعه به پلیس گفت: «من به بیماری سرطان مبتلا هستم. امروز شرایط خوبی نداشتم و چون همسرم نتوانست به منزل بیاید، تصمیم گرفتم به منزل مادرم بروم. در خیابان یافت آباد منتظر ماشین بودم که یک پراید سفید رنگ جلوی پایم ترمز کرد. راننده مردی جوان بود. فکر کردم مسافرکش است جهت همین سوار خودرویش شدم، ولی راننده چند دقیقه بعد از مسیر منحرف شد و به بیراهه رفت. او بعد از ضرب و جرح شدید، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و بعد از دزدی کیفم، از ماشین پایین انداخت».

شاکی شماره پلاک پراید را به خاطر سپرده بود و ماموران با استفاده از همان موفق به دستگیری متهم 28 ساله شدند.

زن سرطانی در دام راننده شیطان‌ صفت

او جهت محاکمه به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و گفت: «من مهندس برق هستم، ولی چون کار مناسبی نداشتم مسافرکشی می کردم. روز اتفاق شاکی را سوار کردم و در یک لحظه وسوسه شدم. من ضرب و جرح را قبول دارم ولی تجاوزی انجام ندادم».

در آخر دادگاه، قضات با توجه به مدارک موجود، متهم را به جرم آدم ربایی و دزدی مقرون به آزار به شلاق و 25 سال حبس محکوم کردند.

پرونده آزار و اذیت زن مبتلا به سرطان به وسیله راننده شیطان‌ صفت، بعد از رد حکم حبس متهم در دیوان عالی کشور، جهت دومین بار در دادگاه مورد پیگیری قرار گرفت.

این حکم چندی پیش در دیوان عالی کشور شکست و جهت پیگیری مجدد در اختیار شعبه هفتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت.

در جلسه غیرعلنی محاکمه، شاکی بار دیگر بیانات قبلی خود را تکرار کرد و متهم نیز خود را بی گناه دانست و گفت: «من قبول دارم که ماشین را به بیراهه بردم و شاکی را کتک زدم ولی او را آزار ندادم. از این کارم پشیمانم و درخواست بخشش دارم.» حکم دادگاه بزودی صادر می شود.

واژه های کلیدی: ماشین | دادگاه | راننده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs