توافق ایران بیانیه فوتبال پیراهن استقلال

توافق: ایران بیانیه فوتبال پیراهن استقلال استقلال خداحافظی آرش برهانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پخش بیش از ۵۰ فیلم در روزهای نهایی صفر

بیش از ۵۰ فیلم سینمایی و تلویزیونی در روزهای آخر صفر که با تعطیلات آخر هفته مصادف شده است هست، از تلویزیون پخش می‌شود.

پخش بیش از ۵۰ فیلم در روزهای نهایی صفر

پخش بیش از ۵۰ فیلم در روزهای نهایی صفر

عبارات مهم : زندگی

بیش از ۵۰ فیلم سینمایی و تلویزیونی در روزهای آخر صفر که با تعطیلات آخر هفته مصادف شده است هست، از تلویزیون پخش می شود.

به گزارش ایسنا، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «محمد رسول الله»، «تنهاترین سردار»، «سجده عشق»، «هر شب تنهایی»، «سفیر عشق»، «اولین باران پاییزی»، «دردهای فانتومی»، «کیسه برنج»، «گره کور»، «ستاره شرق»، «مسیر سبز»، «زمانی جهت درنگ»، «هویت پنهان»، «جاده آرلینگتون»، «چهارگاه»، «میهمان داریم»، «ضامن»، «نیمه شب»، «استشهادی جهت خدا»، «تولد یک پروانه»، «پریشانی»، «نقش ترنج»، «بلوگا»، «اعلان جنگ»، «نبرد خاموش»، «بعد از غبار»، «قانون بازار»، «کیمیا»، «دریادلان»، «نگین هفت دریا»، «شداد»، «نفس المهموم»، «سوءقصد به ریچارد نیکسون»، «ولایت عشق»، «دست ها نگاه می کنند»، «ضربه مغزی»، «جنگ جو»، «بازگشت به زمین»، «باشگاه سری»، «حرکت شبانه»، «سرکار»، «دشمن ملت»، «آوای نقاره ها»، «اجلاس ۲»، «شاهد» و «به ترتیب خروج از صحنه» پنج شنبه و جمعه ۲۵ و ۲۶ آبان ماه و یکشنبه ۲۸ آبان که مصادف با رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) هست، از شبکه های سیما روی آنتن می رود.

پخش بیش از ۵۰ فیلم در روزهای نهایی صفر

شبکه یک سیما

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «محمد رسول الله» به کارگردانی مصطفی عقاد، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۱۵ :۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

بیش از ۵۰ فیلم سینمایی و تلویزیونی در روزهای آخر صفر که با تعطیلات آخر هفته مصادف شده است هست، از تلویزیون پخش می‌شود.

این فیلم با بازی آنتونی کوئین و ایرنه پاپاس زندگی پیامبر اکرم (ص) را به تصویر کشیده است.

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «تنهاترین سردار» به کارگردانی مهدی فخیم زاده، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

پخش بیش از ۵۰ فیلم در روزهای نهایی صفر

این فیلم به روایت زندگی امام حسن مجتبی(ع)، قضیه صلح ایشان با معاویه و شرایط جامعه اسلامی و شیعیان، بعد از رحلت ایشان می پردازد.

مهدی فخیم زاده، داوود رشیدی، اکبر زنجان پور و فتحعلی اویسی بازیگران این فیلم هستند.

بیش از ۵۰ فیلم سینمایی و تلویزیونی در روزهای آخر صفر که با تعطیلات آخر هفته مصادف شده است هست، از تلویزیون پخش می‌شود.

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «سجده عشق» به کارگردانی حسین تبریزی، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

پخش بیش از ۵۰ فیلم در روزهای نهایی صفر

در خلاصه داستان فیلم آمده است: مراد بعد از سه سال از زندان آزاد می شود. مراسم عزاداری و سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) برپاست. او سراغ خانواده و اقوام خود می رود ولی از طرف آنها طرد شده است و مورد بی مهری قرار می گیرد، ولی در لحظه آخر بزرگ خانواده عمویش یک موقعیت در اختیارش می گذارد که مراد با خودروی او کار کرده و در این ۱۰ روز خود را نشان دهد….

در این فیلم رامبد شکرابی و سیاوش طهمورث هنرنمایی کرده اند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «هر شب تنهایی» به کارگردانی رسول صدرعاملی، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی لیلا حاتمی و حامد بهداد خواهید دید: عطیه، نویسنده و مجری یک برنامه خانوادگی رادیوست، او هر روز به سوالات شنوندگان این برنامه پاسخ می دهد و به آنها توصیه می کند که با همسرشان چگونه واکنش‌ها کنند، تا زندگی زناشویی بهتری داشته باشند. ولی به تازگی زندگی خود او به علت مبتلا شدن به یک بیماری لاعلاج دچار بحران شده است است و از ادامه مداوا خسته شده….

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «سفیر عشق» به کارگردانی علی میری رامشه، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: شوکا دختر جوانی است که به علت فقر خانواده مجبور به ازدواج با پسر عقب افتاده ای می شود تا کمی از بار پرسشها خانواده کم کند، ولی جلیل شاگرد خیاط، دل در گرو شوکا دارد و این عنوان اتفاقاتی را به وجود می آورد …

در این فیلم تلویزیونی ایمان صفا، پرستو صالحی و رامین راستاد هنرنمایی کرده اند.

****************************** *******

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «اولین باران پاییزی» به کارگردانی افسانه منادی، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: پسر نوجوانی به نام بهرام به جای مادرش، پرستاری از پیرمرد ناتوانی را بر عهده می گیرد. او که علاقه زیادی به بازی فوتبال دارد گاهی بازیگوشی می کند و از کار خود غفلت می کند. ولی با ادامه یافتن رابطه آنها، پسر در می یابد که پیرمرد نویسنده معروف کودکان و نوجوانان است….

در این فیلم جمشید مشایخی، پوریا پور بهرامی و لیدا ملت نقش آفرینی کرده اند.

*************************************

فیلم سینمایی «دردهای فانتومی» به کارگردانی ماتیاس امکه، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی تیل شویگر و جانا پالاسکه خواهید دید؛ مارک از همسرش جدا شده است و سارا دخترش نیز با مادرش زندگی می کند. سارا گاهی به دیدن پدرش آمده و ساعاتی را با او می گذراند. مارک تنها زندگی می کند و در زندگی خود چندان در مورد خانواده خود احساس مسوولیت نمی کند. او به تازگی با دختری به نام نیکا نامزد شده است و نیکا با مطالعه خاطرات سفر مارک، او را به نوشتن تشویق می کند ولی مارک با وجود تخیل بسیار و نیز استعدادش در داستان سرایی به این کار میل به چندانی ندارد. بعد از تصادف شدیدی که منجر به قطع پای چپش می شود….

****************************** *******

فیلم سینمایی «کیسه برنج» به کارگردانی محمدعلی طالبی، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی معصومه اسکندری و شیرین بینا در مورد دختر فرزند کوچکی است که مثل سایر خواهر و برادرهایش به مدرسه نمی رود. او که در منزل مانده و حوصله اش سر رفته، از مادرش اجازه می گیرد با پیرزن همسایه که ضعف بینایی دارد برود و کوپن برنج او را از بازار بخرند. در بین راه کیسه برنج پاره شده است و دردسرهای زیادی جهت آنها درست می کند… .

*************************************

فیلم سینمایی «گره کور» به کارگردانی جواد مزدآبادی، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: رضا جوان قُلدر و اهل شرّی است که جهت مرد بدذاتی به نام ایرج شَرخری می کند. روزی به دنبال یکی از همین شرخری ها با مردی تصادف کرده و به علت عدم توانایی پرداخت دیه به زندان می افتد. ولی بعد از مدتی در اثر رضایت خانواده شاکی آزاد می شود، در حالی که مادرش در این مدت از دنیا رفته هست. او درمی یابد علت رضایت شاکی، این بوده که فرد خیّری پول دیه را پرداخت کرده هست. رضا نمی داند چه کسی این کار را جهت او انجام داده….

رامین راستاد، افشین سنگ چاپ و مریم سلطانی بازیگران این فیلم هستند.

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «ستاره شرق» به کارگردانی علی غفاری، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.

«ستاره شرق»، داستان زندگی فضل ابن شاذان از یاران امام رضا (ع) هست.

در این فیلم، انوشیروان ارجمند، محمود پاک نیت و افشین نخعی نقش آفرینی کرده اند.

*************************************

انیمیشن سینمایی «مسیر سبز» به کارگردانی عباس رافعی، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: نگار و رضا قرار است با یکدیگر ازدواج کنند ولی رضا که در جبهه شیمیایی شده است بعد از بازگشت قرار خود را برهم می زند. نگار که هنوز به رضا علاقمند است از دوست مشترکشان ژانت که یک دکتر است می خواهد تا رضا را از بیمارستان دزدیده و به مشهد بروند….

مریلا زارعی، لاله اسکندری، احمد مهران فر و سیامک احصایی بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «زمانی جهت درنگ» به کارگردانی روح الله حجازی، پنجشنبه ۲۵ آبان ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: عزیزی در تدارک ساخت کارخانه ای است که موانع جدی سر راه او قرار می گیرد. مصطفی مدیر عامل این کارخانه در راه بازگشت به پایتخت کشور عزیزمان ایران با دختری آشنا می شود که او را به فضای ناشناخته ای می برد…

حسین یاری، مهران احمدی، مریم کاویانی، رضا ناجی، فریبا جدی کار در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند .

*************************************

فیلم سینمایی «هویت پنهان» به کارگردانی تیل اِندمن، پنجشنبه ۲۵ آبان ساعت ۱۴ از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی نینا کانزندورف، بنجامین سادلر و استفانی جپ آمده است: به دنبال اختلاس و پولشویی در یکی از بانک های شخصی هامبورگ، شخصی به نام فیلیپ روتهوف دستگیر می شود. دادگاه جهت اثبات جرم او شخصی به نام ویکتور میرو را احضار می کند. او قبل از اعزام به دادگاه در یک عملیات بمب گذاری به قتل می رسد. او در اعترافتش نام شخص دیگری به نام سیمون درهر را افشا می کند که در این پولشویی دست داشته هست. پلیس ابتدا به او اعلام می کند که او متهم بوده و باید با آنها همکاری کند. بعد از این قضیه درهر نیز مورد سوء قصد قرار می گیرد و …

****************************** *******

فیلم سینمایی «جاده آرلینگتون» به کارگردانی مارک پلینگتون، پنج شنبه ۲۵ آبان ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی جف بریجز، تیم رابینز، جوآن کوساک و هوپ داویس آمده است : مایکل فارادی استاد دانشگاهی است که همسرش را در یک عملیات ضد تروریستی از دست داده و به تنهایی زندگی می کند. با آمدن یک همسایه تازه جهت مایکل، رابطه دوستانه ای بین آنها شکل می گیرد. ولی رفتارهای عجیب و تا حدی مشکوک همسایه جدید، باعث می شود مایکل به او مظنون گردد. به عنوان مثال او به هیچ وجه اجازه ورود مایکل به بعضی از قسمت های منزل اش را نمی دهد . به همین خاطر مایکل گمان می کند او تروریست هست. بعد از این شک مایکل به تعقیب او می پردازد و…

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «چهارگاه» به کارگردانی مجید تربتی فرد، جمعه ۲۶ آبان ساعت ۹:۴۰ روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد .

داستان فیلم سرگذشت چهار رزمنده را روایت می کند که به شهادت می رسند. از شهادت آنها سال ها می گذرد و داستان در خانواده شهدا پیگیری می شود.

امیر حسین مدرس، حسین رجایی دوست، فرامرز واحد، رائد تمیمی، محسن غلامی، مسعود زارع، حسین سلیمانی، رحیم نوروزی، کیوان محمود نژاد، محمد پورستار و اسماعیل خلج از بازیگران این تله فیلم اپیزودی هستند.

*************************************

فیلم سینمایی «میهمان داریم» به کارگردانی محمد مهدی عسگر پور، جمعه ۲۶ آبان ساعت ۱۴ از شبکه سه سیما پخش می شود .

در خلاصه داستان فیلم آمده است: ابراهیم و فخری در منزل ای قدیمی زندگی می کنند و سه فرزندشان شهید شده است و فرزند چهارم رضا جانباز قطع نخاعی است که در یک آسایشگاه تحت مواظبت هست. رضا بعد از شهادت هم رزم اش، کمال، پرخاشگر و عصبی شده است و داروهایش را مصرف نمی کند، به همین خاطر ابراهیم و فخری تصمیم می گیرند او را به منزل آورده و خود از وی مواظبت کنند. محبوبه خواهر کمال به منزل آنها می آید و مایل است طبق قرار قبلی با رضا ازدواج کند، ولی رضا او را رد می کند و …

پرویز پرستویی، آهو خردمند، محمد صادقی، بهروز شعیبی و سهیلا گلستانی در فیلم سینمایی «میهمان داریم» ایفای نقش کرده اند.

****************************** *******

قسمت دوم فیلم سینمایی «هویت پنهان» جمعه ۲۶ آبان ساعت ۱۹:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «ضامن» به کارگردانی منوچهر هادی، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

در این فیلم با نقش آفرینی مهدی پاکدل، محسن افشانی و شراره دولت آبادی خواهید دید: مردی جوان به نام رضا جهت دریافت یک قرض ۲۰ میلیون تومانی از صاحب یک نمایشگاه به نام صمدی ضامن دوستش مجید می شود. ولی مجید بعد از دریافت وام متواری می شود و طلبکار چک های رضا را به اجرا گذاشته و او را به زندان می اندازد….

****************************** *******

فیلم سینمایی «نیمه شب» به کارگردانی سیامک صرافت، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: علیرضا در یک تصادف با دختری به نام سمانه که باعث فوت او شده است به دلایلی می گریزد. خانواده سمانه قلب او را به دختری که نامش مهتاب هست، اهدا کرده و باعث تولد دوباره او می شوند. مهتاب به دنبال خانواده سمانه می گردد تا از آنها تقدیر کند در این راه با علیرضا اشنا می شود که همچنان متواری است….

عباس غزالی، حدیث میر امینی و سوگل طهماسبی بازیگران این فیلم هستند.

****************************** *******

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «استشهادی جهت خدا» به کارگردانی علیرضا امینی، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: فتحی بعد از ترک طولانی مدت همسرش که علاقه زیادی به او داشته هست، به دِه برمی گردد تا از او و مردم حلالیت بگیرد. ولی زن از دِه رفته است و مردم امضای روی کفن او را منوط به برگشت همسرش و رضایت او می دانند! فتحی همراه با یک روحانی، رحمت و زن پرستار به دنبال زن می گردند….

در این فیلم سینمایی جمشید هاشم پور، محسن تنابنده و احمد مهران فر نقش آفرینی کرده اند.

*************************************

فیلم سینمایی «تولد یک پروانه» به کارگردانی مجتبی راعی، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می رود.

داستان این فیلم در سه اپیزود روایت می شود: تولد، راه و پروانه. هر سه قسمت جدای از اینکه ارتباط مفهومی با هم دارند از لحاظ وقت و مکان نیز به هم شبیه هستند و همه وقایع در روستاهایی سرسبز اتفاق می افتند.

یاشار محمدی، محمد ناجی و مهدی فقیه از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم هنرنمایی کرده اند.

*************************************

فیلم سینمایی «پریشانی» به کارگردانی علی توکل نیا، یکشنبه ۲۸ مرداد ساعت ۲۳ به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

این فیلم با بازی مریلا زارعی، شهراد وثوقی و عسگر قدس راجع به زنی به نام مهتاب است که بعد از فوت پدرش دچار افسردگی و بیماری روانی شده است است.

*************************************

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «نقش ترنج» به کارگردانی هاشم علیایی مقدم، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.

در این فیلم با بازی سیما خضر آبادی و محمد عمرانی خواهیم دید: ترنج فارغ التحصیل رشته فرش هست. پدر او، اکبر هم در کار فرش بوده که شریکش سر او را کلاه گذاشته و او بعد از ورشکستگی و افسردگی فوت کرده هست. نقشه هایی که او کشیده دست ترنج هست. اغلب دلالان فرش قصد دارند این نقشه ها را به دست بیاورند ولی ترنج راضی به این کار نیست و می خواهد یک کارگاه فرش بافی راه بیاندازد. او در اینترنت چند نقشه فرش را می گذارد و یک فرد ترک به نام سلیمان که خود را تاجر فرش معرفی می کند با او شراکت می کند که این عنوان مخالفت دایی ترنج و بقیه دلالان فرش را به همراه دارد….

*************************************

فیلم سینمایی «بلوگا» به کارگردانی مهدی جعفری، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۸ از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه داستان آمده است: جاوید یک صیاد است که با پسر نوجوانش دامون مشغول صیادی است ولی در فصل تخم ریزی ماهی ها آنها نمی توانند ماهی بگیرند و از نظر مالی ضعیف می شوند. آنها حتی می خواهند که یک زمین کشاورزی خود را بفروشند ولی مشتری ندارند. جاوید، هنگامی که یکی از دوستانش در دریا غرق می شود به علت صیدهای غیرقانونی زندانی می کنند … .

پژمان بازغی، مجید پتکی و نسرین بابایی بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

فیلم سینمایی «اعلان جنگ» به کارگردانی والری دانزیلی، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.

در این فیلم با بازی جرمی ایلکام و قیصر دیسیک خواهیم دید: رومئو و ژولیت در یک مهمانی با هم آشنا شده است و علاقه آتشین آنها به سرعت به ازدواج انجامیده و فرزند پسری از آنها متولد می شود ولی خوش حالی این زوج دیری نمی یابد آیا که متوجه اوضاع غیرعادی فرزند خود شده است و با مراجعه به چند دکتر و انجام آزمایشات درمی یابند فرزندشان تومور مغزی دارد. رومئو و ژولیت از پا نشسته و امیدواران شروع به مداوای فرزند خود کرده و او در پاریس عمل می شود….

*************************************

فیلم سینمایی «نبرد خاموش» به کارگردانی لوک من لانگ، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه داستان آمده است: در یکی از شهرهای هنگ کنگ سیستم پلیس به عالی ترین شکل ممکن کار می کند تا اینکه یک شب قرارگاه مرکزی پلیس یک تلفن ناشناس دریافت می کند و طی آن خبر می رسد که یک ون تمام مسلح پلیس که پنج مامور پلیس کاملا کار کشته و آموزش دیده را حمل می کرده به همراه تمام وسایلشان ناپدید شده است اند. بعد از دریافت چند تلفن رمزی از گروگان گیرها یک مامور متوجه می شود که گروگان گیران از هر تصمیمی که پلیس در قبال آنها می گیرد از قبل آگاهند….

رون کواک، تونی لانگ کا فای و جارلی یونگ بازیگران این فیلم هستند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «بعد از غبار» به کارگردانی محمود معظمی، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۸ از شبکه پنج سیما پخش می شود.

در این فیلم با بازی حمیدرضا پگاه و سولماز غنی خواهیم دید: احمد تقوایی معلم تازه است که وارد روستایی می شود. فرزند های دِه مدتی است که معلم نداشته اند و با خوشحالی به استقبال معلم تازه می روند. احمد تلاش می کند که بین اهالی دِه اتحاد ایجاد کند که در این راه مشکلاتی وجود دارد….

*************************************

فیلم سینمایی «قانون بازار» به کارگردانی استفان بریز، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه داستان آمده است: تی یری مردی نه چندان جوان بدون کار شده است و به تازگی کارورزی خود جهت آموزش کار با ماشین آلات ساختمانی را به آخر رسانده، ولی چون سابقه کار در کارهای ساختمانی را ندارد، به او کار نمی دهند. حالا او باید یک دوره کارورزی دیگر را بگذراند ولی باز تضمینی جهت یافتن شغل نخواهد بود. او یک پسر معلول ولی با استعداد دارد و می تواند بورس یک دانشگاه را بگیرد. لذا تی یری باید بتواند هزینه های تحصیلی او را بپردازد … .

وینست لیندون، کارین دی میربک و ماتیو اسچالر بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «کیمیا» به کارگردانی عبدالرضا صادقی، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

حاج یوسف انسان درست کار و شریفی هست. او صاحب کارخانه تولید و فرآوری معدن (روی) هست. وی قصد دارد کارخانه و تولیدات خود را گسترش دهد. داماد او مزدک، معتمد و امین حاج یوسف هست. ثروتی یکی از رقیبان حاج یوسف که از قضا کینه ای قدیمی نسبت به مزدک دارد تلاش می کند با زد و بند با عبدی یکی از شرکای حاج یوسف کارخانه را به ورشکستگی بکشاند. اوضاع کارخانه به هم می ریزد….

مهدی هاشمی، برزو ارجمند و بهناز جعفری در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

*************************************

فیلم تلویزیونی «دریادلان» به کارگردانی سامان سالور، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: غزل فاطمی به همراه همسرش که تهیه کننده و کارگردان است تلاش دارند تا پدر غزل سید رسول فاطمی که از فرماندهان خط کشن غواص در دوران جنگ بوده هست، را راضی کنند تا در برنامه تلویزیونی آنها شرکت کند ولی وی نمی پذیرد تا اینکه مردی به نام منصور ملکوتی با آنها تماس می گیرد و با اعلام اینکه در دوران جنگ از افراد گروه غواصی پدرش بوده و جانش را به او مدیون است درخواست ملاقات با او را می کند….

پرویز فلاحی پور، محمد مختاری، مهدی صباغی و سمیرا حسن پور از بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «نگین هفت دریا» به کارگردانی عباس محبی، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «نگین هفت دریا» جزیره ای قشنگ از زمرد سبز است که مرکز ثقل دنیا است و خورشید از آنجا طلوع و در همان جا غروب می کند. در روزگاری دور که هنوز، خورشید از مغرب طلوع می کرد، حاکم ظالم و نادانی بر مردم شهر حکومت می کرد. حاکم این سرزمین، به وسیله نیروی شیطانی و جادوی موجودی به نام یملیخاه کنترل می شد که سال ها قبل به وسیله حکیم بزرگ طلسم شده است بود. یملیخاه جهت اینکه طلسم را بشکند و به اهداف شیطانی خود برسد حاکم را فریب داده تا مردان شهر را دربند کند. یکی از نوادگان حکیم بزرگوار تنها کسی است که می تواند به آخر دنیا سفر کند و از هفت دریا بگذرد تا به نگین هفت دریا برسد و طلسم را بشکند.

*************************************

انیمیشن سینمایی «شداد» به کارگردانی بهروز مظاهری، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

خلاصه داستان این انیمیشن از این قرار است که: شداد، شاهزاده ای است که بعد از خلع از ولیعهدی پدر، برادر خود را در آتش کینه ی خویش نابود می سازد و سلطنت را به چنگ می آورد و ادعای خدایی می کند. شداد در برابر خود، هانیب مرد زاهد و پارسای شهر را مانعی بر این امر می داند….

*************************************

شبکه امید

انیمیشن دو قسمتی «نفس المهموم» به کارگردانی کیانوش دالوند پنج شنبه و جمعه، ۲۵ و ۲۶ آبان، ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان از وصیت نامه معاویه شروع می شود که قبل از فوت وصیت می کند جهت پسرش یزید بیعت بگیرند. بعد از این وصیت نامه، نمایندگان معاویه تلاش می کنند تا از امام حسین (ع) جهت خلافت یزید بیعت بگیرند و امام حسین (ع) زیر بار خواست خلیفه وقت نمی رود و سازش نمی پذیرد و در نهایت جهاد و شهادت درراه حق را گزینش می کند.

*************************************

شبکه افق

فیلم سینمایی «سوءقصد به ریچارد نیکسون» به کارگردانی نیلز مولر، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم بر اساس ترور رییس جمهور آمریکا، ریچارد نیسکون ساخته شده است است و ناومی واتس و ارزش پن در آن ایفای نقش کرده اند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «ولایت عشق» به کارگردانی مهدی فخیم زاده، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

موضوع داستان با بازی فرخ نعمتی و بیتا فرهی در رابطه با زندگی امام علی بن موسی الرضا و آوردن او به مرو و دوران سخت نیابت او و درگذشتش هست. این سریال در وقت خود در کشور عزیزمان ایران محبوب ترین سریال مذهبی بعد از امام علی بوده است.

****************************** *******

شبکه نمایش

فیلم های سینمایی و تلویزیونی «دست ها نگاه می کنند»، «ضربه مغزی»، «جنگ جو» و «بازگشت به زمین» پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۱۳، ۱۵ ،۱۷، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

*************************************

فیلم های سینمایی و تلویزیونی «باشگاه سری»، «حرکت شبانه»، «سرکار» و «دشمن ملت» جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.

****************************** *******

فیلم های سینمایی و تلویزیونی «آوای نقاره ها»، «اجلاس ۲»، «شاهد» و «به ترتیب خروج از صحنه» یک شنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۱۳، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.

واژه های کلیدی: زندگی | داستان | خانواده | سینمایی | کارگردانی | برنامه تلویزیونی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs